• Zakup dla siebie lub pod wynajem
  • Butikowy charakter obiektu
  • Apartamenty z widokiem na góry
  • Obiekt w własnym Wellness
  • Blisko wyciągów narciarskich

Złoty Widok Szczyrk Nowa Inwestycja!!

Z wielkim przejęciem chcemy Państwa poinformować, że w przygotowaniu mamy kolejną inwestycję w Szczyrku, którą chcemy zaprezentować poniżej.

Inwestycja Złoty Widok Ski & SPA ulokowana jest w niedalekim sąsiedztwie gondoli przy ul. Salmopolskiej.
Do współpracy nad projektami zaprosiliśmy 4 pracownie architektoniczne, które przygotowały dla nas 4 zupełnie różne koncepcje budynków.
Pracowniami, które pracowały nad projektami są:
- ARCHAZ- pracownia zrealizowała takie projekty jak: Pawilon wejściowy instytutu PAN w Krakowie, Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej remont konserwatorski elewacji, Aqua Hotel Jaworzno- przebudowa budynku szkoły.
- Exexe- pracownia realizuje projekty w Chinach, jak miała przyjemność realizować w Dubaju - projekt wnętrza holu w budynku mieszkalnym i Australii,
- Łukasz Pióro jako pracownia realizował projekt przebudowy prywatnego przedszkola w Krakowie, Bank BPS w Jasienicy, oraz aranżacje mieszkań prywatnych.
- WXCA- pracownia ta może pochwalić się takimi osiągnięciami jak: 1 miejsce w konkursie na pawilon EXPO 2020 w Dubaju, Projekt Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, I Miejsce w konkursie na Pola Mokotowskie i wiele innych nagród.

W celu zapoznania się z projektami najnowszej inwestycji zapraszamy Państwa do galerii naszej strony.

Podczas wyboru koncepcji ogromnie zależy nam na obiekcie, który będzie wyjątkowy, a zarazem dobrze wkomponuje się w otaczający nas krajobraz, a równocześnie stanie się wizytówką Szczyrku.

 

Formularz kontaktowy

...

Lokalizacja inwestycji