• Zakup dla siebie lub pod wynajem
  • Butikowy charakter obiektu
  • Apartamenty z widokiem na góry
  • Obiekt w własnym Wellness
  • Blisko wyciągów narciarskich

Spółka Apartamenty Złoty Widok wybrała pracownię projektową która zaprojektuje pensjonat w Szczyrku.

Spółka Apartamenty Złoty Widok wybrała pracownię projektową która zaprojektuje pensjonat w Szczyrku.

Spółka Apartamenty Złoty Widok, wybrała projekt zabudowy działki w Szczyrku przy ulicy Salmopolskiej, przygotowany przez pracownię WXCA z Warszawy. Na działce powstanie obiekt turystyczny z około trzydziestoma apartamentami, restauracją i basenem

Do konkursu Spółka Apartamenty Złoty Widok zaprosiła cztery pracownie architektoniczne Archaz z Katowic, Exexe z Warszawy, Biuro Projektowe Pióro z Krakowa i WXCA z Warszawy.

Jak podkreśla Marcin Grzybowski, zarządzający spółką Spółka Apartamenty Złoty Widok, koncepcja przygotowana przez WXCA zdobyła największe uznanie w opinii potencjalnych klientów, a przy tym spełnia założenia projektowe i biznesowe które chce spółka zrealizować.

Działka, na której będzie realizowana inwestycja znajduje się 30 m od dolnej stacji kolei gondolowej Szczyrk Mountain Resort na Halę Skrzyczeńską. To ścisłe centrum narciarskie Szczyrku.

Apartamenty Złoty Widok realizuje obecnie inwestycję polegającą na budowie 28 apartamentów wakacyjnych w Szczyrku, przy ulicy Olimpijskiej. Równocześnie oczekuję na pozwolenie na budowę kompleksu 70 apartamentów w formie wioski wakacyjnej w Szczyrku przy ulicy Bukowej. Planowane rozpoczęcie budowy obiektu przy ul. Salmopolskiej to 2 lub 3 kwartał 2019 roku.

 

Formularz kontaktowy

...

Lokalizacja inwestycji