• Blisko dolnej stacji kolei gondolowej
  • Przy głównej ulicy
  • Butikowy kompleks apartamentow
  • Blisko wyciągów narciarskich
  • Najlepsze trasy narciarskie

Rozpoczęcie rezerwacji II etapu Apartamentów Złoty Widok w Szczyrku

Obecnie prowadzimy trzy rachunki powiernicze, dla każdego z budynków A, B, C, w banku Millennium. Zakupu apartamentu dokonuje się poprzez zawarcie Umowy Deweloperskiej zabezpieczonej rachunkiem powierniczym.

W dniu 16 kwietnia 2015 roku rozpoczynamy sprzedaż drugiego etapu apartamentów w kompleksie Apartamenty Złoty Widok w Szczyrku.

Inwestycja Apartamenty Złoty Widok położona jest na górskim zboczu Bieniatki w Szczyrku, jednej z najpiękniejszych górskich miejscowości w Polsce. Oferuje piękny widok na Skalite, dolinę jeziora Żywieckiego, a przy dobrej widoczności nawet na Babią Górę. Złoty Widok to kameralny kompleks apartamentów, które zostały tak pomyślane, aby z jednej strony były atrakcyjne turystycznie dla ich właścicieli, z drugiej zaś strony były inwestycją, która oprócz dochodów z wynajmu charakteryzuje się dobrą płynnością na rynku nieruchomości. Sąsiedztwo wyciągów narciarskich oraz szlaków turystycznych oddalonych od mieszkań o kilkadziesiąt metrów, zapewniają wspaniały wypoczynek o każdej porze roku.

Złoty Widok – etap drugi to trzy budynki, które swoją nowoczesną bryłą nawiązują do górskich szczytów, przez co doskonale komponują się z otaczającym go krajobrazem. Kompleks składa się z 18 apartamentów, które sprzedawane są w 4 wariantach wykończenia:

  • Standardzie deweloperskim,
  • Standardzie turystycznym - przygotowane pod wynajem turystyczny,
  • Indywidualnym - wykonany według indywidualnego projektu z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości,
  • Ekonomicznym - wykonany według indywidualnych uzgodnień z właścicielem.

Część z nich posiadać będzie kominki lub/i klimatyzację ( na życzenie klientów).

Prezentowane apartamenty są ulokowane w uroczym miejscu, na skraju lasu, nieco na uboczu, co zapewnia kameralny charakter obiektu. Południowy stok gwarantuje najlepsze nasłonecznienie oraz piękny widok z każdego okna na góry, w tym na Skalite, Babią Górę, czy dolinę Jeziora Żywieckiego. Okolica gwarantuje ciszę i spokój. Optymalna odległość od głównych węzłów komunikacyjnych, trasa S1 oraz nowa trasa ekspresowa S69, zapewniają komfort dojazdu. Strefa Wellnes z jacuzzi, sauną suchą, sauną parową, pokój zabaw dla dzieci, pokój śniadaniowy, tężnia i narciarnia pozwalają na miły wypoczynek dla całych rodzin. Usytuowanie budynków umożliwia wypoczynek zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom szukającym relaksu na łonie przyrody.

Pierwszy etap inwestycji tj. budynki A i B planujemy ukończyć w standardzie deweloperskim najpóźniej końca 2 kwartału 2016 roku, natomiast budynek C najpóźniej do końca 2016 roku.

Informacje na bieżąco są zamieszczane na www.apartamentyzlotywidok.eu  a zdjęcia w galerii tej strony.

Wynajem turystyczny apartamentów prowadzi Firma Top Apart www.topapart.pl , istnieje również możliwość zakupu apartamentów do wykorzystania wyłącznie do swoich potrzeb lub zamieszkania na stałe.

 

Istnieje możliwość zwrotu 8% podatku VAT przez osoby fizyczne.

 

Rentowność uzyskiwana przez właścicieli na dobrze zarządzanych mieszkaniach w Beskidach wynosi zazwyczaj od 6-9%. Proponujemy podział przychodów z wynajmu w proporcji 70% właściciel apartamentu – 30% operator obsługujący wynajem. Oczywiście można kupić wyłącznie dla własnych potrzeb.

 

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, proszę o zwrotnego maila to prześlę propozycję umowy rezerwacyjnej.

 

Formularz kontaktowy

...

Lokalizacja inwestycji