• Blisko dolnej stacji kolei gondolowej
 • Przy głównej ulicy
 • Butikowy kompleks apartamentow
 • Blisko wyciągów narciarskich
 • Najlepsze trasy narciarskie

Inwestuj i zarabiaj

Projekt obiektu, realizowany jest przez jedną z najlepszych polskich pracowni projektowych: WXCA z Warszawy. Koncepcja tego obiektu, bardzo mocno wzoruje się na architektonicznych detalach beskidzkich domów, przy zachowaniu obecnie najlepszych polskich i alpejskich trendów budowy obiektów pensjonatowych i hotelowych. Będzie to obiekt, zdecydowanie wyróżniający się w Szczyrku, w standardzie dotąd niespotykanym w Beskidach. Naszym celem jest, aby obiekt, który powstanie, był porównywany do najlepszych nowobudowanych obiektów nie tylko polskich, ale także alpejskich.

 • dla maksymalizacji zysków właścicieli wynajem prowadzony w formule hotelu/pensjonatu z recepcją, restauracją, basenem, organizacją spotkań itp.
 • wynajem będzie prowadzony przez powołaną do tej funkcji spółkę
 • wszystkie lokale sprzedawane są inwestorom, w celu ich wynajmu turystom, brak możliwości zakupu wyłącznie do własnych potrzeb, w tej lokalizacji po prostu szkoda, aby lokal przez większość roku stał pusty
 • pobyty dla właścicieli (inwestorów) w sezonie i poza nim
 • procentowy podział przychodów z wynajmu apartamentów, koszty bieżące będzie pokrywała spółka zarządzająca obiektem (podatki płaci właściciel samodzielnie)Dlaczego warto zainwestować w Apartamenty XYZ w Szczyrku:

 1. Szczyrk dzięki inwestycjom słowackiej spółki Tatra Montain Resort, w ciągu ostatnich kilku lat, Szczyrk stał się największym ośrodkiem narciarskim w Polsce. Pierwsze widoczne inwestycje TMR rozpoczęły się wiosną 2017 roku. Górskie walory Szczyrku przy dużym medialnym rozgłosie, spowodowały wzrost atrakcyjności Szczyrku, zarówno w zimie jak i w lecie. Nasza inwestycja jest zaledwie 30 m od dolnej stacji narciarskiej w Szczyrku - Czyrnej, która wchodzi w skład ośrodka zarządzanego przez TMR. Od kwietnia 2015 roku TMR jest również właścicielem, Chorzowskiego wesołego miasteczka.
 2. Inwestycja w nieruchomości to podwójny zysk: bieżący zysk z najmu + możliwy wzrost wartości nieruchomości (wzrost kapitału), możliwy również jest spadek wartości nieruchomości.
 3. Rynek nieruchomości ogólnie, w przeciwieństwie do Funduszy Inwestycyjnych, jest bardziej zrozumiały. Inwestowanie w nieruchomości jest logiczne i oparte na zdrowym rozsądku. Większość z nas samemu może określić atrakcyjność i wartość inwestycji.
 4. Nieruchomości nigdy nie wyjdą z mody. Są i będą uważane za podstawowe potrzeby człowieka. Jako narzędzie inwestycyjne ciągle i konsekwentnie wzrastają na wartości, w długim okresie czasu, w krótszych okresach możliwe są spadki wartości nieruchomości.
 5. Są uznawane za jedną z bezpieczniejszych form inwestowania pieniędzy. Jedynie lokaty bankowe i obligacje uznawane są za bezpieczniejsze, ale również generują mniej zysku.
 6. Wymagany jest niski wkład własny w stosunku do wartości inwestycji, dzięki możliwości finansowania nieruchomości kredytem mieszkaniowym nawet w 80%.
 7. Zakup i wyposażenie apartamentu w celach inwestycyjnych daje nabywcy, jako osobie fizycznej, możliwość zwrotu podatku VAT. Wystarczy, że złoży on we właściwym Urzędzie Skarbowym deklarację VAT-R, dokona zgłoszenia aktualizacyjnego NIP-1, zawrze umowę najmu z dowolną osobą ( np. z operatorem kompleksu ) i wystąpi o zwrot zapłaconego przy zakupie podatku VAT

Jakie korzyści wiążą się z nabyciem takiego apartamentu?

 • Kupując apartament inwestycyjny, uzyskuje się możliwość oddania zakupionego apartamentu w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi obiektu, który zajmie się jego wynajmem. Dzięki temu rozwiązaniu można stać się właścicielem nieruchomości o wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji z gwarancją zysku.
 • Jest to doskonała inwestycja na przyszłość. W dobie wahania na rynkach finansowych nieruchomości pozostają w dobrej cenie.
 • Dzięki komfortowi i doskonałemu położeniu są niezwykle atrakcyjne na rynku mieszkań.
 • Apartamenty będą oddane całkowicie wykończone i wyposażone – niepotrzebne są już żadne prace wymagające poniesienia dodatkowych kosztów.


Możemy przygotować wyliczenia zakładanych zysków i stopy zwrotu dla wybranych przez Nabywcę apartamentów.


Apartamenty Złoty Widok spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w celu ograniczenia ryzyka związanego z zakupem nieruchomości będącego w trakcie realizacji, dokładają starań aby to ryzyko minimalizować między innymi poprzez stosowanie w pełni zasad i nakazów ustawy tzw. Deweloperskiej w przypadku lokali o statusie mieszkalnym, oraz prowadzi nieobowiązkowy rachunek powierniczy w stosunku lokali o statusie usługowym. Jednocześnie informujemy, że zakup nieruchomości będącej w trakcie realizacji, niesie za sobą między innymi: ryzyko nieukończenia budowy, ryzyko spadku wartości zakupionej nieruchomości, a zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych niesie ryzyko nieuzyskania spodziewanej stopy zwrotu z inwestycji oraz ryzyko spadku wartości zakupionej nieruchomości.”

 

Formularz kontaktowy

...

Lokalizacja inwestycji