• Zakup dla siebie lub pod wynajem
  • Butikowy charakter obiektu
  • Apartamenty z widokiem na góry
  • Obiekt w własnym Wellness
  • Blisko wyciągów narciarskich

Inwestycja

 

JEDYNA W BESKIDACH OFERTA APARTAMENTÓW Z WŁASNYM WELLNESS I NARCIARNIĄ W OBIEKCIE, ODDALONA JEDYNIE 400 M OD STACJI NARCIARSKIEJ SZCZYRKOWSKIEGO OŚRODKA NARCIARSKIEGO W SZCZYRKU CZYRNEJ. PONADTO OBIEKT BĘDZIE OFEROWAŁ ŚNIADANIA ORAZ WIELE INNYCH USŁUG DODATKOWYCH.

 

Inwestycja Złoty Widok Ski & SPA położona jest w sąsiedztwie Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego w Szczyrku, który to jest oddalony o około 400 m. Szczyrk to jedna z najpiękniejszych górskich miejscowości w Polsce. Oferuje widok na Skrzyczne, Bieńkule oraz trasy narciarskie. Złoty Widok Ski & SPA to kameralny kompleks apartamentów i pokoi z aneksami kuchennymi, które zostały tak pomyślane, aby z jednej strony były atrakcyjne turystycznie dla ich właścicieli z drugiej strony były atrakcyjne dla odwiedzających je turystów. Sąsiedztwo wyciągów narciarskich oraz szlaków turystycznych oddalonych od mieszkań o kilkadziesiąt metrów, zapewniają wspaniały wypoczynek o każdej porze roku.

 

Złoty Widok Ski & SPA – to nasza trzecia inwestycja w Szczyrku. Składa się z dwóch budynków z apartamentami oraz budynku z apartamentami typu hotelowego i zapleczem SPA. Budynki swoją nowoczesną bryłą nawiązują do górskich szczytów, przez co doskonale komponują się z otaczającym go krajobrazem. Kompleks składa się z 18 apartamentów mieszkalnych oraz 10 apartamentów typu hotelowego, które sprzedawane są w 3 wariantach wykończenia:

 

  • Standardzie deweloperskim,
  • Standardzie turystycznym - przygotowane pod wynajem turystyczny – wykończony i wyposażony w meble, pościel, wyposażenie kuchni i inne dodatki.
  • Standardzie turystycznym podwyższonym - przygotowane pod wynajem turystyczny, wykończony i wyposażony w meble, pościel, wyposażenie kuchni i inne dodatki.

 

Część z nich posiadać będzie kominki lub/i klimatyzację ( na życzenie klientów).

 

Prezentowane Apartamenty są ulokowane w uroczym miejscu, blisko lasu, nieco na uboczu, co zapewnia kameralny charakter obiektu. Bliskość największej atrakcji Szczyrku jakim będzie najlepszy w Polsce ośrodek narciarski gwarantuje najlepszą lokalizację apartamentów zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i turystycznym. Okolica gwarantuje latem ciszę i spokój, zimą zaś komfortowe korzystanie z sportów zimowych. Optymalna odległość od głównych węzłów komunikacyjnych, trasa S1 oraz nowa trasa ekspresowa S69, zapewniają komfort dojazdu. Strefa SPA z jacuzzi, sauną suchą, sauną parową, pokój śniadaniowy i narciarnia pozwalają na miły wypoczynek dla całych rodzin. Usytuowanie budynków umożliwia wypoczynek zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom szukającym relaksu na łonie przyrody.

 

Inwestycje planujemy ukończyć w standardzie deweloperskim najpóźniej końca 3 kwartału 2018 roku, natomiast wynajem apartamentów turystom planujemy uruchomić do końca 2018 roku.

 

Informacje na bieżąco są zamieszczane na www.apartamentyzlotywidok.eu a zdjęcia w galerii tej strony.

  

Warunki płatności: zgodnie z harmonogramem na rachunek powierniczy w banku Millennium, po podpisaniu Umowy Deweloperskiej, który zwalnia deweloperowi środki, dopiero po zakończeniu etapu.

 

Istnieje możliwość zwrotu 8% lub 23% podatku VAT przez osoby fizyczne.

 

Przykładowe realizacje wykonanych przez nas apartamentów :www.topapart.pl , www.apartamentyzlotywidok.pl

 

Koszty:

Koszty wspólnoty + fundusz remontowy: ok. 3 zł /mkw. – ustali wspólnota

Media: wg zużycia – ogrzewanie gazowe każdego mieszkania z osobna.

 

Wynajem turystyczny apartamentów prowadzi Firma Top Apart www.topapart.pl , istnieje również możliwość zakupu apartamentów do wykorzystania wyłącznie do swoich potrzeb lub zamieszkania na stałe. 

 

Proponujemy podział przychodów z wynajmu w proporcji 70% właściciel apartamentu – 30% operator obsługujący wynajem. Oczywiście można kupić wyłącznie dla własnych potrzeb.

 

Apartamenty Złoty Widok spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w celu ograniczenia ryzyka związanego z zakupem nieruchomości będącego w trakcie realizacji, dokładają starań aby to ryzyko minimalizować między innymi poprzez stosowanie w pełni zasad i nakazów ustawy tzw. Deweloperskiej w przypadku lokali o statusie mieszkalnym, oraz prowadzi nieobowiązkowy rachunek powierniczy w stosunku lokali o statusie usługowym. Jednocześnie informujemy, że zakup nieruchomości będącej w trakcie realizacji, niesie za sobą między innymi: ryzyko nieukończenia budowy, ryzyko spadku wartości zakupionej nieruchomości, a zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych niesie ryzyko nieuzyskania spodziewanej stopy zwrotu z inwestycji oraz ryzyko spadku wartości zakupionej nieruchomości.

 

Autorem projektu jest Pracownia Projektowa Paweł Jabłoński, więcej informacji o pracowni pod adresem http://ppjablonski.pl/  

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Firma Budowlana PPHU PRAKTYK Kazimierz Szczepaniak, więcej informacji o generalnym wykonawcy pod adresem http://uslugi-budowlane-praktyk.pl/ .

 

Formularz kontaktowy

...

Lokalizacja inwestycji